Muzyczna niespodzianka dla fanów Tarantino na Spotify

Nowe dzieło Quentina Tarantino “Once Upon a Time in Hollywood” jeszcze przed premierą wzbudza wiele emocji. Widzowie z całego świata z niecierpliwością wypatrują zarówno samego filmu jak i jego ścieżki dźwiękowej, mając w pamięci fenomenalne utwory ze wcześniejszych filmów kultowego reżysera. Tym razem Tarantino ponownie pozytywnie zaskoczył swoich fanów i specjalnie dla nich stworzył unikatowe playlisty dostępne na Spotify.
Co więcej nowy film Tarantino wywołuje szczególne poruszenie również wśród widzów w Polsce, przede wszystkim ze względu na rolę polskiego aktora, Rafała Zawieruchy, wcielającego się w postać młodego Romana Polańskiego. „Once Upon a Time in Hollywood” swoją premierę będzie miał już niedługo – na dużym ekranie pojawi się w połowie sierpnia.
 
Natomiast playlisty zestawiające ulubione filmowe i telewizyjne utwory reżysera, jak i muzykę z nowego filmu są dostępne na platformie Spotify już teraz! Zapraszamy do odwiedzenia Spotify i i wejścia do świata mistrza kina: Once upon a Time in Hollywood i Film & TV Favorites.
 
Jednak to nie koniec niespodzianek dla entuzjastów hollywoodzkiego reżysera! Premiera filmu została również poprzedzona pogłębionym 4-częściowym wywiadem z Tarantino w formie podcastu, przeprowadzonym przez Davida Wild’a, reprezentującego magazyn muzyczny Rolling Stones. Materiały powstałe w wyniku rozmowy, wraz z omówieniem poszczególnych utworów ścieżki dźwiękowej nowego filmu, są dostępne wyłącznie na platformie Spotify. Zapraszamy do ich odsłuchania: Quentin Tarantino Podcast
 
Spotify