My lubimy oglądać intro serialowe. Oczywiście częściej je przewijamy.

Netflix postanowił ułatwić korzystanie ze swojego serwisu. Nowy przycisk „Skip Intro” pozwoli nam od razu przejść do fabuły kolejnego odcinka ulubionego serialu.

Nie ukrywajmy, że dosyć często przewijamy intro serialowe, bo ile razy można oglądać ten sam motyw. Serwis opierając się na danych pozyskanych z zachować swoich klientów, doszedł do wniosku, że nie ma sensu dłużej męczyć swoich abonentów tym samym fragmentem wideo, które wystarczy zapewne obejrzeć raz.

Jednak serwis nie do końca chce poświęcić Intro na rzecz wygody i przyjemności widza. Obowiązkowe intro znajdzie się w każdym pierwszym odcinku danego tytułu serialowego. Następne odcinki będą już posiadały przycisk „Skip Intro” dzięki czemu oszczędzimy do 90 sekund czasu. Opcja dla mocno niecierpliwych.

Intro jednak często sprawdza się jako szybka wstępna przerwa na przygotowanie się do kolejnych epizodów ulubionych bohaterów. Zdążymy przygotować popcorn, skorzystać z toalety lub sprawdzić pocztę na smartfonie. Dlatego też należy podziękować, iż opcja pominięcia Intro jest tylko opcją.

Czasami jednak zdarza się, że intro jest tak dobre jak serial i nie wyobrażamy sobie obejrzenia kolejnego odcinka bez tego właśnie fragmentu. Nam spodobało się ostatnio wyśmienite intro do serialu oferowanego przez konkurencję Netflixa. Podziwiajcie je razem z nami.