Nabożeństwa dla wiernych czterech wyznań w WP Pilot

Zespół WP Pilot rozszerza funkcjonowanie kanału, na którym w ostatnią niedzielę transmitowano msze święte. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano emisję nabożeństw dla wiernych czterech wyznań.

W sobotę o 11.00 WP Pilot będzie transmitował nabożeństwo z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. W niedzielę o 9.00 z Kaplicy św. Cyryla i Metodego w Centrum Kultury Prawosławnej w Warszawie. W niedzielę o 19.00 z Kościoła Ewangelicko Augsburskiego św. Trójcy w Warszawie. Na specjalnie utworzonym kanale, tak jak w poprzednią niedzielę, będą transmitowane również msze katolickie. Emisja z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela o godzinach 11.00 i 12.30.

– Nie liczymy na sukces frekwencyjny. Chcemy zrobić coś dobrego dla społeczności – mówi prezes WP Pilot, Tomasz Machała.

Transmisje z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w zeszłą niedzielę obejrzało prawie 30 000 widzów.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w lutym 2020 roku z WP Pilot korzystało ponad 2 mln realnych użytkowników.

Grupa WP