Najnowsza produkcja Netflixa: Bright wchodzi jutro … na salonowe ekrany.

Will Smith, Joel Edgerton oraz Noomi Rapace stają do walki w najnowszej produkcji  NETFLIXA – BRIGHT. Premiera już jutro, 22 grudnia.

Will Smith i Joel Edgerton zmierzą się ze złem na ulicach Los Angeles w najbardziej oczekiwanym filmie Netfliksa tego roku – Bright. Nowy film akcji Davida Ayera, reżysera takich przebojów kasowych jak „Legion samobójców” czy “Dzień próby”, opowiada historię dwóch oficerów oddziału policji z LA. Ward (w tej roli Smith) i Edgerton (Jakoby) walczą z orkami, wróżkami i blondwłosą elfijką Leilą (Noomi Rapace), żeby uchronić świat przed zagładą. Ten wyjątkowo niezgrany duet musi pokonać dzielące ich różnice i wspólnie obronić miasto przed złowrogimi siłami ciemności.

Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie.

Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.

W zwiastunie można przedpremierowo usłyszeć najnowszy singiel laureatki nagrody Billboard Women in Music 2017 w kategorii Odkrycie roku – Camili Cabello i duetu Greypt. Crown. Znalazł się on na kompilacji Bright: The Album, która jest już dostępna w sprzedaży. Album został wyprodukowany przez Atlantic Records i Davida Ayera, odpowiedzialnych także za niezwykle popularny soundtrack Suicide Squad: The Album

Ścieżka dźwiękowa z filmu dostępna jest również w różnych serwisach streamingowych jak Spotify, SoundCloud, Apple Music oraz Deezer.

Źródło: Netflix