Netflix daje Ci kolejną szansę, abyś go polubił.

Netflix wchodząc w ubiegłym roku na polski rynek, nie popisał się wiedzą w zakresie upodobań oglądalności polskiego widza. Duże zainteresowanie platformą skończyło się już po pierwszym miesiącu działalności, wtedy też dobiegł końca miesięczny darmowy okres próbny korzystania z serwisu.

Po roku Netflix nadrobił wiele zaległości i pokazał, że polski widz jest dla niego coraz ważniejszy. W 9 na 10 tytułów zaimplikował polskie napisy lub polski dubbing czy lektora, wprowadził do biblioteki wiele polskich znanych tytułów.  Pojawił się też polski cennik, aplikacje smart oraz dodatkowe funkcje.

Wszystkim zawiedzionym serwisem Netflix daje drugą szanse. Właściciele zdają sobie sprawę z tego, że nadszarpnięte zaufanie do serwisu będzie ciężko przywrócić. Dlatego też, jeśli w styczniu ubiegłego roku, skorzystaliście z darmowego miesięcznego abonamentu a teraz chcielibyście powtórzyć jeszcze raz darmowy miesiąc, sprawdźcie koniecznie swoje skrzynki pocztowe.

Netflix wysyła do swoich zawiedzionych użytkowników zaproszenia na drugą szansę i ponownego skorzystania z miesięcznego darmowego dostępu. Może tym razem spodoba Wam się oferta Netflixa.

Ważna informacja: oferta wygasa 1 kwietnia 2017 roku. I nie jest to prima aprilis.