Netflix wprowadza kartę „Krótkie i zabawne”

Jeśli chcesz zobaczyć cos zabawnego to Netflix ma mnóstwo odpowiedzi na to pytanie w postaci zabawnych seriali i filmów oraz  prześmiesznych stand-upów.

Serwis wprowadził nową funkcję „Krótkie i zabawne” na urządzenia mobilne. „Krótkie i zabawne” to pełnoekranowy kanał ze śmiesznymi klipami z naszej bogatej kolekcji komediowej, w której znalazły się filmy („Zabójczy rejs”), seriale („Big Mouth”) i stand-upy komików takich jak Kevin Hart czy Ali Wong.

Dostęp do kanału można uzyskać, klikając kartę „Krótkie i zabawne” w dolnym menu. Klipy odtwarzają się automatycznie — po zakończeniu jednego włącza się następny — więc rozrywki nie zabraknie.   

A co jeśli zobaczysz scenę z klasycznego filmu, który od dawna chcesz sobie przypomnieć, albo zauważysz coś nowego, co zasługuje na obejrzenie, na karcie „Krótkie i zabawne” można dodać seriale, filmy i stand-upy do swojej listy albo zacząć je oglądać od razu. Można też udostępnić pojedyncze klipy na Whatsappie, Instagramie, Snapchacie lub Twitterze, aby Twoi znajomi też mogli się pośmiać.  

Funkcja „Krótkie i zabawne” jest już dostępna dla użytkowników iPhone’ów w wybranych krajach, a wkrótce będziemy ją testować w systemie Android. 

Netflix/Wideo:YouTube