„Niekończące się historie” nowy podcast w Empik GO

W Empik Go zadebiutowały  „Niekończące się historie”, które aktorka Małgorzata Kożuchowska przygotowała z dziennikarką Katarzyną Montgomery. O cieniach i blaskach świata kultury gospodynie rozmawiają m.in. z Agatą Kuleszą czy Tomaszem Karolakiem.

Małgorzata Kożuchowska rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym, unika rozmów o tym, jak wygląda jej praca od kulis bądź co ją interesuje po godzinach.

„Niekończące się historie” to swego rodzaju przełom. Kameralny podcast, który aktorka przygotowuje wraz z Katarzyną Montgomery to prezent dla fanów, ale także dla niej samej. Po raz pierwszy w takiej formule ma szansę przedstawić swoje opinie oraz pokazać, jakie emocje towarzyszą jej w trakcie pracy, a także wtedy, gdy wraca do domu. I gdy wraz z zaproszonymi gośćmi zacznie już rozmawiać, okazuje się, że rozmowy te nie mają końca.

W „Niekończących się historiach” rozmawiamy często z ludźmi ze świata kultury o kulturze, ale w bardzo osobistym tonie. W tym kontekście Empik Go to idealne miejsce prapremiery kolejnych odcinków – Małgorzata Kożuchowska

Każdy z odcinków to nie tylko rozmowy na temat wybranej dziedziny kultury, to także próba omówienia kontrowersji, z którymi stykają się goście autorek, a przede wszystkim – ciepłe i pełne dowcipu spotkania z przyjaciółmi i znajomymi aktorki.

O wspólnej pracy na planie produkcji telewizyjnej, ale także erotycznych fascynacjach, Małgorzata Kożuchowska rozmawia z Tomaszem Karolakiem. O cieniach i blaskach wielkiego świata mody i sztuki opowie Jan Bajtlik, jeden z najpopularniejszych polskich artystów. O teatrze i kulturowych barierach w trzecim odcinku rozprawiać będą Ifi Ude i Bonnie Sucharska, ciemnoskóre niezawodowe aktorki, które występują z Kożuchowską w jednym ze spektakli.

Zaś z Agatą Kuleszą, z którą zaprzyjaźniły sie w czasie studiów wspomina historie związane ze wspólnym mieszkaniem w malutkiej kawalerce i zagraniczne wyprawy.

O tym, co jest ważne, co inspiruje, a co bawi albo przejmuje Małgorzatę Kożuchowską dowiemy się w podcaście „Niekończące się historie”, który właśnie zadebiutował w aplikacji Empik Go. Aktorka w kolejnych odcinkach rozmawia z bliskimi, artystami, osobami znanymi i nieznanymi, ekspertami.

Gosię znam od lat i zawsze lubiłam słuchać jej barwnych historii z życia i z pracy. Ma niezwykły dar opowiadania anegdot, a przy tym dystans do siebie, otwartość na świat, poczucie humoru i znakomity zmysł obserwacji. Wiedzą o tym jej przyjaciele, znajomi, dziennikarze, którzy przeprowadzają z nią wywiady, ale nie zawsze można to oddać na papierze albo pokazać w telewizji. Podcast to idealne miejsce, żeby zaprosić słuchaczy do świata Gosi. Poprzez jej gości, rozmowy z nimi, można poznać Gosię poza rolami, które gra i wyobrażeniem na jej temat związanym z jej wizerunkiem – Katarzyna Montgomery, współprowadząca podcastu.

Podcast „Niekończące się historie” to prezent z okazji 50. urodzin Gosi od agencji Stor9, która zajęła się produkcją tego tytułu. Emisja 10 prapremierowych odcinków odbędzie się w aplikacji Empik Go

Empik/Zdjęcie główne: Empik