Nieśmiertelność już do kupienia w Polsce. Otwarcie Pawilonu Altered Carbon powered by Netflix.

Warszawa, rok 2384  –  Już od ponad 300 lat firma Psychasec oferuje najwyższej jakości ludzkie powłoki, które dziękie szerokiej ofercie i gwarancji wieczności trafiają w gusta najbardziej wymagającej klienteli na całym świecie. Lider branży właśnie wkracza na nasz rynek i 2. lutego na placu Trzech Krzyży w Warszawie otworzy swój pierwszy polski oddział.

Wieki temu ludzkość odkryła sposób, by przenieść świadomość do nowego ciała, czyniąc śmierć ledwie niedogodnością. Od piątku także mieszkańcy Warszawy będa mogli na własnej skórze przekonać się jak wyglądałoby ich życie w ciele, o którym zawsze marzyli. Podczas uroczystego otwarcia Psychasec zaprezentuje najnowszą kolekcję powłok. Inaugurację uświetni performance artystyczny przygotowany przez znaną choreografkę Martę Ziółek.

I chociaż (nie)stety świat Altered Carbon jest jedynie fikcyjną wizją przyszłości zaczerpniętą z nowego serialu opartego na klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to w najbliższy weekend każdy może na chwilę do niego wejść.

W futurystycznej scenerii na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą im przenieść się do rzeczywistości, w której ciała zmienia się jak rękawiczki, a nieśmiertelność jest na wyciągnięcie ręki. Tylko czy na pewno chcemy po nią sięgnąć?

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11 – 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny.

Program Pawilonu:

Źródło: Netflix