Nowa aplikacja mobilna „Polskie Radio”

Posiadacze smartfonów i tabletów mogą pobrać nową, bezpłatną aplikację „Polskie Radio” i słuchać swoich ulubionych audycji zarówno na żywo, jak i na żądanie. To także dostęp do ponad 40 kanałów tematycznych oraz bogatej oferty podcastów.

Słuchacze będą mieć możliwość słuchania na żywo Jedynki, Dwójki, Trójki, Czwórki, Polskiego Radia 24, Polskiego Radia Chopin, Polskiego Radia Dzieciom oraz kanałów językowych Polskiego Radia dla Zagranicy.

Oprócz tego, dzięki dostępowi do bogatej bazy archiwalnych audycji, w opcji „na żądanie” użytkownik będzie mógł wybrać interesującą go audycję i wysłuchać jej w dogodnym dla siebie momencie.

Nowa aplikacja mobilna daje także dostęp do stale aktualizowanej, bogatej biblioteki podcastów uporządkowanych tematycznie (Sztuka, Biznes, Edukacja, Zdrowie, Historia, Rodzina i dzieci, Rozrywka, Muzyka, Wiadomości, Nauka) oraz do niemal 40 cyfrowych kanałów tematycznych z unikatowymi treściami, podzielonymi na sekcję muzyczną oraz słowną.

Każdy słuchacz będzie mógł znaleźć coś dla siebie a wybór jest ogromny: od kanałów „Koncerty w Trójce”, „Przeboje Lata z Radiem”, „Konkurs Chopinowski” czy „Muzyka źródeł” przez „Bohaterów naszych lektur”, „Wieczór Odkrywców”, „Reportaż w Trójce” i „Zapiski ze Współczesności”, po kanały historyczne, naukowe i sportowe.

Aplikacja daje także możliwość uruchomienia streamu wideo Czwórki i Polskiego Radia 24, dzięki czemu można podejrzeć, co dzieje się w radiowym studiu.

W aplikacji znajdują się także aktualna ramówka i opcja ustawiania przypomnień o swojej ulubionej audycji. Dodatkowo można skorzystać z przeglądarki artykułów z portali polskieradio.pl i polskieradio24.pl, ułożonych tematyczne.

Polskie Radio/Zdjęcie główne:Polskie Radio/Infografika:Polskie Radio