Nowe funkcjonalności Spotify pozwolą odkrywać podcasty na nowo

Popularność podcastów stale rośnie. Słuchamy ich, by poszerzyć wiedzę, na przykład na temat kultury czy ekonomii, ale także dla rozrywki, oddając się cyklom fabularnym i komediowym.

Aby pomóc swoim użytkownikom szybciej i prościej wyszukiwać podcasty z szerokiej i różnorodnej oferty serwisu, Spotify prezentuje nowe funkcjonalności i odświeżoną stronę Podcast Show.

Odświeżony design

Przebudowana strona Podcast Show serwisu Spotify wygląda nieco inaczej, lecz wciąż zawiera wszystkie funkcje, które znasz i lubisz. Teraz opisy poszczególnych podcastów znajdziesz na górze listy najpopularniejszych audycji, co ułatwi ich odkrywanie.

Nowe kategorie podcastów

Chcesz posłuchać o prawdziwych zbrodniach? A może masz ochotę na podcast poświęcony społeczeństwu i kulturze? Nic prostszego! Teraz kategorie kanałów są wyświetlane pod opisem danej audycji. Wystarczy wybrać tematykę, która Cię najbardziej interesuje, aby zobaczyć więcej podobnych programów.

Zapowiedzi polecanych audycji

Jeśli nie lubisz tracić czasu na szukanie nowych podcastów, ta funkcja jest stworzona specjalnie dla Ciebie. Teraz na górze listy audycji znajdziesz również zapowiedzi nowych odcinków. Opcja ta umożliwia zapoznanie się z fragmentem wybranego podcastu, byś mógł sprawdzić czy to jest to, czego akurat szukasz! Funkcja ta pomoże również podcasterom dotrzeć z odcinkami do użytkowników zainteresowanych daną kategorią i pozyskać nowych obserwujących.

Wśród ponad 700.000 różnorodnych tematycznie podcastów w serwisie Spotify na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki najnowszym funkcjonalnościom sprawdzisz, czy dany podcast jest tym, który akurat chciałbyś przesłuchać. Wystarczy przejść do zakładki „Szukaj”, a następnie wybrać „Podcasty”, aby rozpocząć swoją przygodę z podcastami na Spotify.

Spotify

Notes

  • Spotify dostępne w Rosji oraz w 12 kolejnych krajach: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Kazachstan, Kosowo, Mołdawia, Macedonia Północna, Serbia, Słowenia i Ukraina.