Nowości w kinie familijnym na CDA Premium

Od 1 czerwca w CDA Premium pojawi się znany i lubiany serial animowany dla dzieci „Masza i Niedźwiedź”. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć ponad sto odcinków tej popularnej na całym świecie serii.

„Masza i Niedźwiedź” to bardzo popularna i ceniona seria opowiadająca o przygodach i przyjaźni pewnej niesfornej dziewczynki o imieniu Masza i byłego artysty cyrkowego Niedźwiedzia.

Pierwsze odcinki tego rosyjskiego serialu animowanego podbiły serca najmłodszych widzów na całym świecie i szybko doczekały się kontynuacji. W CDA Premium dostępne będą trzy serie przygód tej niezwykłej pary: „Masza i Niedźwiedź” (52 odcinki), „Bajeczki Maszy” (26 odcinków) oraz „Straszne historie Maszy” (26 odcinków).

Sekcja kina familijnego, w której można znaleźć zarówno bajki, filmy animowane, jak i fabularne produkcje dla całej rodziny, jest jedną z popularniejszych i najczęściej odwiedzanych na CDA Premium.

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się takie pozycje jak „Gnomy rozrabiają”, „Gnomeo i Julia”, „Robinson Crusoe” czy „Jak zostać kotem” oraz „Wendy”. Łącznie kategoria kina familijnego to ponad 2600 pozycji i ponad 2400 godzin oglądania.

Kino familijne na CDA Premium to obszerna grupa bajek i filmów przeznaczona dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Popularność poszczególnych filmów praktycznie nie słabnie, a w trakcie dni wolnych, czy ostatnio podczas długiego okresu kwarantanny widać wyraźnie, że kategoria ta udanie rywalizuje z innymi, bardzo chętnie oglądanymi filmami. Ponad sto udostępnionych od 1 czerwca odcinków bajki „Masza i Niedźwiedź” na pewno ucieszy nie tylko najmłodszych, ale i ich rodziców.

CDA/Zdjęcie główne:CDA