Nowy serial od Netflixa „Ty”. Premiera już wkrótce.

Za produkcję i reżyserię serialu TY, opartego na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem, odpowiadają Greg Berlanti i Sera Gamble. Jest to współczesna historia miłosna opowiadająca o Joe – o niezmiernie inteligentnym dwudziestoparolatku, który ogarnięty jest pewną obsesją – wykorzystuje możliwości dziesiejszych technologii, żeby zdobyć kobietę swoich marzeń.

„Co zrobiłbyś dla miłości?” – Kiedy błyskotliwy pracownik księgarni spotyka początkującą pisarkę, jego odpowiedź na to pytanie staje się jasna: wszystko. Internet i media społecznościowe pomagają mu zdobyć najbardziej intymne szczegóły z życia dziewczyny i zbliżyć się do niej. Zauroczenie szybko przeradza się w obsesję, a Joe konsekwentnie pozbywa się każdej przeszkody – i osoby – która stanie mu na drodze do celu.

Producenci wykonawczy: Greg Berlanti, Sera Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo, Marcos Siega oraz Lee Toland Krieger (pierwszy odcinek).
Obsada: Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Zach Cherry i Shay Mitchell
Studio: Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur oraz Alloy Entertainment we współpracy z Warner Horizon Scripted Television i A&E Studios
Liczba odcinków: 10 x 1 godzina