Nowy serial Player Original „Mamy to” już w marcu

Zapowiadany serial komediowy o rodzicielstwie bez lukru, zadebiutuje w serwisie już 23 marca. Na platformie Player.pl będą dostępne od razu dwa pierwsze odcinki „Mamy to”, kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z dziesięciu odcinków.

Dzieci to prawdziwy skarb. Bo przecież nie każdy potrafi ubrudzić bluzkę „na specjalne okazje” tuż przed wyjściem. I najwięcej mieć do powiedzenia wtedy, gdy do mamy dzwoni ważny telefon. Każda potencjalna chwila ciszy może być rozpaczliwym komunikatem, że głowa utknęła właśnie w najmniej oczekiwanym miejscu, a dotarcie z pomocą wymaga przedarcia się przez fortyfikacje z klocków i zabawek. 

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych. Ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji.

Nowy serial komediowy „Mamy to” otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców. Ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar, pozwalają sobie na bycie nieidealnymi. Bohaterami są dwie pary.

Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Mysłakowski), którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi – zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak) – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jakim jest posiadanie potomstwa.

Serial oparty na autorskim pomyśle Laury Breszki i Katarzyny Kołeczek przedstawia codzienne życie rodziców. Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Tak brutalnie szczerego, nowoczesnego w formie i „niegrzecznego” serialu o codzienności młodych rodziców, jeszcze nie było.

Producentem wykonawczym serialu „Mamy to” jest Dorota Kośmicka-Gacke – Jake Vision DGA-Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”)iJan Kępiński(„Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Reżyser produkcji to Piotr Kumik. Za kamerą stanie Paweł Dyllus. Redaktorem prac literackich jest Mateusz Płocha, a za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz (scenarzysta prowadzący), Jakub „Muflon” Rużyłło oraz Paweł Nowak. Kierownikiem produkcji jest Robert Feluch. Autorka scenografii to Marcelina Początek, charakteryzacji Paulina Celińska, kostiumów Anna Męczyńska i Jacek Mozolewski. Za wybór obiektów odpowiada Kaja d’Erceville.

TVN Discovery/Zdjęcie główne:TVN/Discovery/Wideo:YouTube