Nowy serial sci-fi osadzony w Europie w 2074 roku produkcji Netflixa już w lutym

Niemiecki 6-odcinkowy serial sci-fi osadzony w Europie w 2074 roku pojawi się 19 lutego na platformie Netflix.

Jest rok 2074. Europa, jaką znamy, już nie istnieje. 45 lat po tajemniczej katastrofie stare narody zniknęły, kontynent został podzielony na małe kraje i mikropaństwa, w których różne plemiona walczą o dominację.

Wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlanie – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

Quirin Berg, Max Wiedemann oraz Maximilian Vetter, producenci stojący za sukcesem serialu DARK, wyprodukowali wizualnie postapokaliptyczną opowieść przygodową. 

Wizja przyszłości Philipa Kocha zapewnia ekscytującą rozrywkę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy wraz z Wiedemann & Berg przedstawić tę odważną historię światu  – Rachel Eggebeen, dyrektor ds. produkcji własnych Netflix w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Producent wykonawczy Quirin Berg dodaje: „PLEMIONA EUROPY okazały się fascynującą sagą, wielką przygodą, która może zainspirować ludzi na całym świecie.

Netflix/Zdjęcie główne:Netflix