Odświeżona aplikacja mobilna Spotify już dostępna na systemy iOS

Od dziś użytkownicy iOS mogą cieszyć się zaktualizowaną wersją aplikacji mobilnej Spotify.

Zarówno subskrybenci wersji Premium, jak i korzystający z darmowego konta otrzymali dostęp do usprawnionego i łatwego w obsłudze interfejsu z nowymi wzorami ikon, dzięki którym słuchanie muzyki stanie się jeszcze prostsze.

Aby ułatwić słuchanie muzyki w trybie losowym, Spotify wprowadza nową zieloną ikonę „Shuffle play”. Od dziś tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od odtwarzania ulubionych utworów w kolejności sugerowanej przez aplikację.

Funkcje „Polub”, „Odtwórz” i „Pobierz” (dostępne dla użytkowników Premium) są teraz wyświetlane w jednym rzędzie w środkowej części ekranu. Co więcej, pobieranie muzyki bez użycia Wi-Fi ma teraz nową ikonę – znaną dotychczas z sekcji Podcasty. Dzięki dostępności ikon w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz masz na wyciągnięcie ręki.

Okładki utworów są teraz wyświetlane we wszystkich widokach aplikacji (poza widokiem „Album”). Dzięki temu znajdowanie ulubionych piosenek staje się wygodniejsze niż kiedykolwiek. Co więcej, Spotify przypomina o utworach, które już „Polubiłeś”, za pomocą ikon serca znajdujących się tuż obok tytułów piosenek.

Spotify