Oscarowe hity filmowe w Orange VOD.

Orange VOD prezentuje marcowe hity oscarowe.

15 marca na platformie pojawi się „Nowy początek” trzymający w napięciu thriller science-fiction, w którym wystąpili Amy Adams oraz Jeremy Renner, który otrzymał statuetkę Oscara za najlepszy montaż dźwięku.

24 marca widzowie będą mogli obejrzeć „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona, który dostał dwie statuetki za najlepszy montaż i dźwięk. Historia rozgrywająca się podczas II Wojny Światowej, o młodym sanitariuszu, który ze względu na wyznawaną religię odmówił noszenia broni.

28 marca spin-off serii o Harrm Potterze,  „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć„, na podstawie scenariusza J.K. Rowling. Film otrzymał tegorocznego Oscara za najlepsze kostiumy.

29 marca na platformie pojawi się polska produkcja „Wołyń” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Opowieść o rzezi wołyńskiej, którą w kinach obejrzało ponad 1,4 mln widzów w Polsce.

W marcu serwis zaoferuje również hit dla fanów produkcji z uniwersum Marvela „Doktor Strange”,  „Światło między oceanami” oraz film Clinta Eastwooda „Sully”, w którym, w tytułową rolę wcielił się Tom Hanks.