tvpvod

Pierwsze odcinki „M jak Miłość” w TVP VOD

Pierwsze 50. odcinków kultowego serialu TVP2 „M jak miłość” można oglądać już w TVP VOD.

„M jak miłość” to jeden z najbardziej lubianych seriali TVP, emitowany w Dwójce od 2000 roku, wciąż bije rekordy oglądalności. Teraz na VOD widzowie mogą zobaczyć jak wyglądały początki losów serialowych bohaterów.

„M jak miłość” to serial obyczajowy opowiadający o wielopokoleniowej rodzinie, ich codziennym życiu, problemach, zmaganiach z przeciwnościami losu, sukcesach i porażkach. Najstarsi z rodu to Lucjan oraz Barbara Mostowiakowie. Mają czworo dzieci: Małgosię, Marka, Martę oraz Marysię, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody.

Mimo, że seniorzy rodu wiodą szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość.

Akcja serialu rozpoczyna się świętowaniem 40. rocznicy ślubu Barbary i Lucjana Mostowiaków.

W wakacje TVP VOD zaprasza również na porywające seriale kostiumowe, dramaty i komedie oraz dokumenty produkcji BBC Studios. Oferta platformy wzbogaciła się o ponad 50 godzin nowości.

Do już szerokiego wachlarza tytułów dołączają m.in. seriale kostiumowe – „Mała Dorrit”, „Koniec defilady”, „Rozważna i romantyczna”, „Północ i południe”, „Człowiek, który został Bondem”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster”, „Urodzony morderca”, „Miasteczko”; serial komediowy „Zdążyć przed zachodem” z przezabawnym Johnem Cleese; filmy dokumentalne o społeczeństwie, przyrodzie, technologii i historii, takie jak m.in.: „Avicii. Historia prawdziwa”, „Przewodnik po Marsie”, „Miniaturowe cuda natury” czy „Zwierzęta za kamerą”.

Wśród już dostępnych na platformie produkcji znajdują się, m. in.: „Życie w Cranford” – rewelacyjny serial kostiumowy z wielokrotnie nagradzaną Judy Dench w roli głównej; serial kryminalny „Czas śmierci” oraz takie klasyki jak „Allo, ‘allo!”, „Wojna i pokój”, „Duma i uprzedzenie” czy brytyjski „Dom z kart” („House of cards” z 1990 roku). Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Najlepsze filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.

TVP