Plotkarski serwis Pudelek z własnymi podcastami

Pudelek.pl wystartował z pierwszym autorskim podcastem. Poprowadzi go Agnieszka Rowicka, redaktor naczelna serwisu. 

Każdy odcinek Pudelek Podcast dostarczy słuchaczom porcji najważniejszych informacji ze świata show-biznesu. Agnieszka Rowicka, porozmawia z dziennikarzami tworzącymi serwis o trzech najgorętszych wydarzeniach tygodnia.

Ważną częścią każdego odcinka będzie przedstawienie komentarzy czytelników oraz odpowiedzi na ich pytania. Jest to pierwszy tego typu format internetowy.

>Wszyscy wiedzą wszystko, chociaż nikt nie czyta. A od teraz newsów z Pudelka można też posłuchać. W cotygodniowym podcaście razem z redaktorami i wydawcami serwisu omawiać będę najważniejsze show-biznesowe wydarzenia tygodnia. Wszystko to w lekkim, choć jak na Pudelka przystało, sarkastycznym tonie. Podcast jest odpowiedzią na prośby naszych czytelników, a także formą rozmowy z nimi – odpowiadać w nim będziemy na komentarze spod artykułów i postaramy się przybliżyć kulisy naszej pracy – mówi redaktor naczelna Pudelek.pl, Agnieszka Rowicka.

Podcast wystartował z okazji 15. urodzin serwisu, a pierwszy jego odcinek jest poświęcony celebrowaniu tej rocznicy. Zespół Pudelka w składzie: Aga Rowicka oraz Dymek i Dollface opowiedzą m.in. o tym skąd biorą tematy na artykuły, ile wynosi średnia wieku redaktorów Pudelka.

W każdym odcinku na słuchaczy czekać będą też zakulisowe opowieści o pracy w redakcji i liczne anegdoty dziennikarzy.

Odcinki będą składały się z 3 części i potrwają około 20 minut. Znaleźć je będzie można na platformach Open FM, Spotify oraz YouTube. 

Pudelek.pl jest najbardziej znanym, polskim serwisem plotkarskim. W lipcu 2021 r. odwiedziło go 7 mln użytkowników.

Grupa WP/Logo serwisu Pudelek: grupa WP