pluto-tv

Pluto.TV pozyskuje kolejne 2 tysiące tytułów. Wszystkie do darmowej dystrybucji.

Pluto.TV, darmowy streamingowy serwis wideo dzięki współpracy z Gravitas Ventures, pozyskał do darmowej dystrybucji ponad 2 tysiące nowych tytułów.

Pluto.TV to wiodący i niezależny dostawca materiałów wideo na żądanie w Stanach Zjednoczonych. Oferuje 75 kanałów tematycznych prowadzonych w partnerstwie z głównymi sieciami telewizyjnymi, studiami filmowymi oraz cyfrowymi wydawcami mediowymi.  Na platformie znajdziemy takie kanały jak Cats, Dogs, Food, Travel, GoPro, Madonna czy Katy Perry.

Dobór kanałów oraz oferowanych przez nie treści ograniczany jest poprzez licencje, dlatego też widzowie w Polsce dostaną ograniczona ofertę niż w USA. Jednak jest na tyle ciągle ciekawa, że warto z niej czasami skorzystać.

Pluto.TV wchodząc w kooperację z licencjodawca treści wideo jakim jest Gravitas Ventures zabezpiecza sobie dostęp do materiałów z takich wytwórni jak Lionsgate, MGM czy Warner Bros. Co najważniejsze, zabezpieczenie to dotyczy darmowej dystrybucji.

Serwis dostępny jest poprzez stronę internetowa oraz aplikacje na wszystkie możliwe platformy oraz urządzenia multimedialne. Wystarczy wymienić takie jak Chromecast, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Android, iPhone, Android TV, Samsung TV, Vizio TV, itp.