Podcasty w przeglądarce Huawei

Podcasty to nowa oferta w przeglądarce Huawei, dzięki której użytkownicy zyskują dostęp do bogatej bazy wysokiej jakości treści audio, takich jak Raport o Stanie Świata Dariusza Rosiaka czy Poranne Rozmowy RMF FM.

Przeglądarka Huawei – oprócz funkcji przeglądania stron internetowych i uruchomionych właśnie podcastów – oferuje też wygodny i szybki dostęp do newsfeedu artykułów i materiałów wideo od ulubionych wydawców.

Jest ona preinstalowana na smartfonach i tabletach Huawei, można ją też pobrać ze sklepu z aplikacjami AppGallery.

W bazie dostępnych podcastów w Przeglądarce Huawei znajdują się m.in. Raport o Stanie Świata autorstwa Dariusza Rosiaka, wyróżnionego tytułem Dziennikarza Roku 2020 w konkursie Grand Press, Poranne Rozmowy RMF FM, Strefa Psyche SWPS, a także treści audio od Onet.pl, Krzysztofa Gonciarza oraz Halo Radio, Weszło.fm i magazynu opinii Pismo. W Przeglądarce Huawei znajdują się również podcasty w języku angielskim dostarczane m. in. przez BBC.

Przeglądarka Huawei umożliwia odsłuchanie treści audio z poziomu aplikacji za pośrednictwem SQUID News, bez konieczności przechodzenia na stronę wydawcy.

Podczas przeglądania newsfeeda w aplikacji, pojawia się pop-up z kategoriami Trending, Video oraz Podcasty. Po kliknięciu w sekcję Podcasty, użytkownik zyskuje dostęp do bogatych zasobów treści audio z różnych grup tematycznych.

Czytaj więcej