Podziel się swoim życiem z innymi. Wpadnij na SonicBox

Masz coś do powiedzenia całemu światu…na żywo? SonicBox to platforma, która ułatwi Ci to zadanie. Sam serwis promuje się jako platforma dla niezależnych artystów, ale kto powiedział że życie to nie sztuka?

Dzięki SonicBox masz możliwość wypromowania własnego talentu i bardzo możliwe że wypłynąć na szersze wody artyzmu. Ścieżka do wielkiej kariery jest prosta. Zakładasz konto, organizujesz swój profil – zdjęcie, krótki opis swojej osoby, zainteresowania i zaczynasz nadawanie strumienia obrazu i dźwięku z komputera stacjonarnego lub laptopa.

Platforma umożliwia również publikowanie zdjęć, dodatkowych materiałów wideo oraz notatek. Prowadząc live streaming na platformie zbierasz swoich fanów, publikujesz plan streamingu, wysyłasz informacje o ekskluzywnych treściach dla wybranych fanów lub też uruchamiasz prywatny pokój ze streamingiem dla wybranych.

I zarabiasz. Kwoty naliczane są za jedną minutę obejrzanego wideo.

Dla utalentowanych wróżek i chiromantów i dla tych, którzy bez codziennej dawki jasnowidztwa nie potrafią przezyć kolejnego dnia z pomoca przychodzi bratni serwis SonicBoxa – Oranum.