Black background based on natural felt texture

Poker Go przechodzi z nadawania telewizyjnego na usługi VOD.

Amerykański kanał Poker Central po roku zamknął się na nadawanie telewizyjne a otworzył na internetowe. Poker Central od teraz jest serwisem VOD pod nazwą Poker GO.

Poker Go przejął prawa do po Poker Central do transmisji na żywo i dystrybucji wideo z najważniejszych wydarzeń w świecie rozgrywek pokera – World Series Of Poker. Podzielił się licencja na nadawanie w internecie, natomiast w telewizji rozgrywki będą pokazywane na kanałach NBC Sports oraz ESPN.

Serwis będzie na żywo pokazywał najważniejsze wydarzenia. Począwszy od SuperHigh Roller Bowl w dniu 28 maja po World Series of Poker. Na żądanie będzie można obejrzeć takie tytuły jak Poker After Dark and Face the Ace, Dead Money: A SuperHigh Roller Bowl Story czy też Pokerography.

Serwis oferuje 30-dniowy okres próbny. Po tym czasie miesięczny koszt dostępu to wydatek w wysokości 10 dolarów lub rocznie 99 dolarów. Serwis dostępny jest na platformy mobilne pracujące na systemie iOS oraz Android. Na urządzeniach STB jak Roku TV, Apple TV, Android TV, Chromecast oraz Amazon Fire TV. Pokerowe rozgrywki będzie można również oglądać z konsoli XBox oraz PlayStation a także bezpośrednio z przeglądarek internetowych.

PokerGo
PokerGo