Ponad 200 nowych audiobooków w serwisie Storytel

Przeszło dwieście tytułów pojawiło się na platformie Storytel tylko w ostatnich kilkunastu dniach. To efekt nowych umów z wydawnictwami, których bestsellery są teraz dostępne w formie audiobooków w streamingu dla wszystkich użytkowników Storytel. W sumie w aplikacji można już wybierać z 6 tys. tytułów w języku polskim.

Świat Książki, Fabryka Słów, Czwarta Strona i Bellona będą teraz publikować swoje bestsellery w formie audiobooków na platformie Storytel. Dzięki współpracy platformy ze znanymi wydawnictwami, użytkownicy aplikacji z rozrywką audio już w tej chwili mogą wybierać z przeszło 200 nowych tytułów.

Świat Książki to jedno z największych wydawnictw na polskim rynku, wprowadzające na rynek bestsellery z kategorii m.in. literatury pięknej – polskiej i obcej – oraz literatury faktu. Wśród tytułów, które już trafiły na Storytel, są powieści Jakuba Żulczyka „Wzgórze psów” i „Ślepnąc od świateł” (na motywach której powstał serial HBO uważany za jedną z najlepszych polskich produkcji tego typu).

Fani thrillerów mogą też sięgnąć po powieść brytyjskiej pisarki, Pauli Hawkins, „Dziewczyna z pociągu” – książka doczekała się ekranizacji kinowej z Emily Blunt w roli głównej – oraz po twórczość Jasona Matthewsa, autora słynnej trylogii „Czerwona jaskółka”.

Natomiast pasjonatów literatury faktu ucieszy z pewnością twórczość Oriany Fallaci – jednej z najbardziej poczytnych i znanych dziennikarek XX wieku, a także świetne reportaże Justyny Kopińskiej czytane przez Krystynę Czubównę. W sumie na platformę Storytel trafiło ostatnio 46 tytułów wydawnictwa Świat Książki.

Fabryka Słów to największe wydawnictwo wydające polską fantastykę. Dzięki tej współpracy użytkownicy Storytel będą mogli posłuchać słynnego cyklu Andrzeja Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu (dziewięć tomów opowiadań), a także absolutnie hitowej, czterotomowej powieści science fantasy „Pan Lodowego Ogrodu” autorstwa Jarosława Grzędowicza. Wśród autorów Fabryki Słów jest także Maja Lidia Kossakowska, a na Storytel usłyszymy jej cykl „Zastępy anielskie”.

Fani twórczości Andrzeja Ziemiańskiego mogą natomiast już posłuchać najnowszego cyklu autora kultowej „Achai”, zatytułowanego „Imperium Achai. Virion”. W aplikacji Storytel, w ciągu najbliższych kilku tygodni, pojawi się łącznie ponad 100 nowych tytułów z kategorii fantasy i science fiction!

Fanów kryminalnego cyklu Remigiusza Mroza ucieszy fakt zacieśnienia współpracy Storytel z Wydawnictwem Poznańskim i Czwartą Stroną. W aplikacji już pojawiło sześć tytułów tego autora. Warto wspomnieć, że w ofercie wydawnictw znajdują się również inne znakomite kryminały, od takich autorów jak m.in. Małgorzata Rogala, Ryszard Ćwirlej czy Robert Małecki, ale także literatura obyczajowa czy reportaże. Wśród przyszłych nowości warto wspomnieć “Wrzask” Izy Janiszewskiej oraz reportaże Niny Olszewskiej “Pudło. Opowieść z polskich więzień” oraz “Kraj nie dla wszystkich” Wiktorii Michałkiewicz. W Storytel można już posłuchać 29 nowych tytułów od tego wydawnictwa.

Bellona to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce, które przede wszystkim specjalizuje się w popularyzowaniu wiedzy historycznej. Teraz w Storytel nie zabraknie także najciekawszych publikacji o tematyce militarnej, wojskowej, historycznej i survivalowej.

Fani adrenaliny mogą sięgnąć po książki Navala – byłego żołnierza GROM, uczestnika wielu zagranicznych misji. Oprócz opisu operacji, które do tej pory były owiane tajemnicą, autor przybliża również czytelnikowi znaczenie współpracy i profesjonalizmu w wojskowym fachu. W sumie w tej kategorii na platformie Storytel pojawi się 25 nowych tytułów.

Storytel/Zdjęcie główne:Storytel