Radiostacja, streamingowa reaktywacja.

Czy ktoś jeszcze pamięta Radiostację? Przejęta w 2000 roku przez holding Eurozet i następnie w 2008 roku zamieniona na Planeta FM, po prostu zniknęła. Zmieniła się nie tylko nazwa, ale również profil stacji radiowej, która przez wielu postrzegana była jako dobra alternatywa dla popowej sieczki, oferowanej przez ogólnopolskie stacje radiowe. Stała się też swego czasu kreatorem nowych trendów na polskiej scenie muzycznej.

Tymczasem grupa Eurozet reaktywowała markę Radiostacja już w nowocześniejszym wydaniu, bo w internecie. Radiostacja, na razie w wersji beta, umożliwia słuchanie w streamingu wszystkich stacji z portfolio Eurozetu, internetowych kanałów muzycznych, setów didżejskich, a także rozgłośni lokalnych zrzeszonych w Pakiecie Niezależnych, ofercie handlowej biura reklamy Eurozetu.

Radiostacja chwali się dostępnością na platformę iOS oraz Android, jednak linki ze strony niestety nie działają a klep Play nie odnajduje takiej aplikacji. Jak na duża i doświadczoną grupę mediową, początek wydaje się być słaby.

Czekamy na wersję Alfa a może i w końcu bez greckich oznaczeń.