Selena Gomez dla Netflixa jako producentka.

Selena Gomez nie zwalnia tempa, po udanym powrocie z emocjonalnego dołka weszła na szczyty muzycznych list przebojów. Jednak jej kariera rozpoczynała sie na szklanym ekranie w produkcjach telewizyjnych Disney Channel i teraz powraca do filmowo-serialowych korzeni, jednak już w roli producentki.

Dla serwisu Netflix wyprodukowała serial „Trzynascie powodów” oparty na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Jay’a Ashera. Książka opowiada historię Claya Jensena. Chłopak po powrocie ze szkoły znajduje pod drzwiami domu pewną paczkę, w której znajdują się kasety nagrane przez Hannah, koleżankę z klasy. Dziewczyna dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Nagrania zawierają trzynaście powodów, które popchnęły ją do tego kroku. Clay jest jednym z nich.

W serialu zagrali m.in. Dylan Minnette, Katherine Langford, Kate Walsh, Brain D’Arcy James, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice, Alisha Boe, Christian Navarro i Tommy Dorfma. Za reżyserię odpowiedzialny jest Tom McCarthy („Spotlight”), a scenariusz to dzieło laureata nagrody Pulitzera, Briana Yorkeya.

Podobno osobiste doświdczenia Seleny oraz za namowa swojej mamy gwiazda postanowiła wcielić się w role producentki.

Składający się z 13 odcinków serial bedzie miał swoją premierę już 31 marca.

Komentarze są wyłączone.