Serwis Zee5 został uruchomiony w 190 krajach

Zee Entertainment Enterprises uruchamia swój serwis OTT – Zee5 w 190 krajach.

Zee5 to serwis OTT oferujący wielogatunkowe treści, w tym rozrywkowe oraz wiadomości w kilkunastu językach: angielskim, tamilskim, hindi, malajalam, telugu, kannada, marathi, bengalskim, orija, bhijpuri, gudżarati i pendżabskim.

Serwis oferuje ponad sto tysięcy godzin kontentu na żądanie oraz ponad 60 kanałów na żywo. Serwis pozwala nam na wybór pomiędzy 12 językami, głosowe wyszukiwanie tytułów oraz pobieranie treści do późniejszego obejrzenia.

Serwis planuje dostosowywać ofertę odpowiednią na każdy rynek. W USA będzie oferowany w systemie subskrypcyjnym, natomiast na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Afryki północnej oferowany będzie w wersji freemium, czyli za darmo w zamian za oglądanie reklam.

Serwis dostępny jest poprzez przeglądarki internetowe oraz aplikacje na system Android oraz IOS. W ciągu kilku dni serwis dostępny będzie również na smart TV, Amazon FireTV oraz Apple TV.

Zee5 oferuje miesięczny okres próbny. Po tym czasie, abonament miesięczny dla polskiego widza to koszt 32,99 PLN, przy czym jednocześnie z serwisu można korzystać na 5 urządzeniach.

stream2me