Showmax Polska udostępnił fragmenty polskiej wersji serwisu. Czekamy na całość.

Showmax udostępnił właśnie podgląd do polskiej wersji swojego serwisu. Niestety nie mamy jeszcze dostępu do bibliotek, ale to raczej kwestia kilku godzin.

Wiemy na pewno, że miesięczny abonament będzie wynosił 19,90 zł a okres darmowego testowania serwisu będzie wynosił 14 dni, w porównaniu z innymi serwisami SVOD wydaje się być bardzo krótkim okresem. Zapewne serwis wynagrodzi nam to dostępnością do ciekawego i angażującego kontentu.

Zaletą na pewno jest wysokość miesięcznego zobowiązania. Wady nowego serwisu? Na pewno brak wsparcia wyświetlania napisów dla Chromecasta oraz jakość wideo na poziomie tylko w HD (720p), argumentując jako najlepszą opcję dla typowej prędkości połączenia internetowego.

Showmax dostępny będzie przez przeglądarkę internetowa oraz na wielu innych platformach, między innymi na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS, Apple TV, smart TV Samsung (wybrane) oraz Google Cast. Jednocześnie z serwisu będzie można korzystać na pięciu urządzeniach.

Serwis oferuje opcję pobierania treści celem oglądania ich poza dostępem do sieci. Limit pobranych treści ograniczonych jest co do sztuk 25 i są one dostępne przez kolejne 30 dni.

Szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem.

Z niecierpliwością czekamy na pełny dostęp do serwisu.