Śmiech warty 2,25 mln dolarów. Laugh.ly pozyskuje fundusze.

Laugh.ly, serwis streamingowy prezentujący wyłącznie treści z gatunku stand-up comedy, uruchomiony w sierpniu ubiegłego roku pozyskał fundusze na dalszy rozwój. New York Angels zainwestował w serwis 2,25 mln dolarów.

Serwis oferuje obszerną bibliotekę występów komików w formacie stand-up z takimi nazwiskami na czele jak  Kevin Hart, Amy Schumer, Louis C.K., Hannibal Buress, George Carlin, Chris Rock.

Serwis debiutował podczas TechCrunch Disrupt New York 2016 w alejce startapów. Dotępny na platformie iOS oraz Android pozwala na stworzenie własnych stacji radiowych z występami rzadko dostępnymi na rynku mediowym.

650 komików prezentuje w serwisie ponad 10 tysięcy występów.  200 tys. użytkowników platformy odsłuchuje średnio około 60 minut występu podczas jednorazowego korzystania z serwisu.

Serwis oferowany jest w wersji darmowej oraz premium nazwanej „Front Row Seating”, która umożliwia pozbycie się reklam, możliwość odsłuchu w offlinie oraz przefiltrowania wulgaryzmów. Koszt miesięczny to 3,99$.

Usługa niedostępna w Polsce.