Soundiiz, przenoś swoje playlisty do innych serwisów muzycznych.

Zbyt duża ilość usług muzycznych w streamingu może niejednego użytkownika doprowadzić do ciężkiego bólu głowy. W szczególności tych, którzy nie przywiązują się do jednnej usługi z różnych przyczyn, słaba oferta muzyczna, niewygodny interfejs, brak ekskluzywnych treści, poszukiwanie nowych wrażeń itp.

Podejmując decyzje o zmianie platformy pozostajemy z problemem utworzonych wcześniej własnych playlist, bo przecież komu chciałoby się ponownie układać to samo w nowym serwisie.

Z pomoca przychodzi aplikacja Soundiiz, która pozwala na przenoszenie własnych playlist pomiędzy wieloma serwisami muzycznymi.

Soundiiz współpracuje z takimi serwisami jak Spotify, Tidal, YouTube, Soundcloud, Deezer, Napster, Groove Music, Qobuz, Dailymotion, Jamendo, LastFM, oraz Discogs. Aplikacja jest prostym i intuicyjnym narzędziem do eksportowania i importowania list odtwarzania pomiędzy różnymi serwisami.

Kilka kliknięć i możemy cieszyć się swoją muzyką w nowym serwisie.

Soundiiz oferuje swoje narzędzia w opcji darmowej, która pozwoli nam na przenoszenie playlist bez żadnych ograniczeń. Płatna opcja (36$) oferuje brak reklam, wcześniejszy dostęp do nowych funkcji oraz do takich narzędzi jak usuwanie duplikatów czy zmiane kolejności na playlistach.

One thought on “Soundiiz, przenoś swoje playlisty do innych serwisów muzycznych.

  • 6 maja 2017 o 18:15
    Permalink

    Playlist Converter listy odtwarzania to także świetny sposób na konwersję list odtwarzania pomiędzy Spotify, Deezer, Groove i Napster lub do importowania playlist z iTunes, YouTube, .m3u, .pls, Zune i Windows Mediaplayer …

Komentarze są wyłączone.