Spotify i Google łączą siły

Spotify wraz z aplikacją Zegar Google’a oferują teraz idealny podkład muzyczny na dobry początek dnia.

Spotify łączy siły z Google, by dać swoim użytkownikom korzystającym z systemu Android, możliwość stworzenia spersonalizowanego soundtracku na każdy poranek. Użytkownicy zarówno wersji bezpłatnej, jak i wersji Premium, mogą od teraz dowolnie personalizować dźwięk porannego budzika, wybierając spośród 35 milionów utworów z biblioteki Spotify.

Cieszymy się, że możemy umożliwić użytkownikom spersonalizowanie ich budzików w aplikacji Zegar od Google dzięki niesamowitemu katalogowi muzycznemu Spotify.

Już od dłuższego czasu użytkownicy aplikacji Spotify wyrażali potrzebę wprowadzenia podobnej funkcji, dlatego nie możemy się doczekać, kiedy fani muzyki zaczną wybierać swoje ulubione utwory, wykonawców i playlisty, aby pozytywnie rozpocząć dzień – Jorge Espinel, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Spotify

Wystarczy otworzyć aplikację Zegar od Google, połączyć się i uwierzytelnić swoje konto Spotify, i już można personalizować brzmienie swojego budzika. Przechodząc do zakładki „Alarmy”, gdzie znajdują się muzyczne rekomendacje od Spotify i wybierzemy dowolny utwór, album, wykonawcę lub playlist.

Opcja jest dostępna również dla użytkowników bezpłatnej wersji aplikacji Spotify, w trybie odtwarzania losowego.

Android_x_Spotify
Android_x_Spotify
Android_x_Spotify2
Android_x_Spotify2
Android_x_Spotify3
Android_x_Spotify3
Android_x_Spotify4
Android_x_Spotify4
Final_Google_Clock_image
Final_Google_Clock_image
previous arrow
next arrow
Shadow

Spotify wyposażyło zakładkę wewnątrz Google’owej aplikacji Zegar w spersonalizowane rekomendacje muzyczne na podstawie ostatnio odtwarzanej przez użytkownika muzyki, a także idealne na początek dnia playlisty stworzone przez Spotify.

Po wyłączeniu alarmu, pojawia się opcja „Continue Playing”, dzięki której w prosty sposób można kontynuować słuchanie ulubionej muzyki. Aplikacja Zegar od Google jest fabrycznie instalowana na niektórych urządzeniach z systemem Android oraz jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play dla wszystkich mobilnych użytkowników Androida.

Integracja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Androida w ciągu najbliższych kilku dni, na wszystkich 65 rynkach, na których operuje Spotify.

Spotify