Treści TVN Discovery Polska w opcji VOD dostępne w pakiecie TVN International

Pakiet TVN International, dostępny za pośrednictwem Player.pl, rozszerzono o dostęp do treści TVN Discovery Polska w opcji VOD.  Zoferty mogą korzystać mieszkańcy sześciu kolejnych państw: Holandii, Danii, Szwecji, Finlandii, Irlandii i Hiszpanii. Z okazji 15. urodzin stacji ITVN usługę można wypróbować za darmo przez 15 dni.
Pakiet TVN International to pierwsza oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN Discovery Polska za granicą. Do tej pory obejmował on wyłącznie dostęp do treści z trzech kanałów na żywo: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Wraz z rozszerzeniem dostępu o kolejne rynki ofertę wzbogacono o bibliotekę VOD z programami i serialami TVN Discovery Polska. Oznacza to, że widzowie za granicą będą mogli oglądać swoje ulubione programy i seriale w dowolnym momencie.
 
Jeszcze do niedawna z pakietu korzystać mogli jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. W kwietniu tego roku listę państw z dostępem do usługi poszerzono o 11 nowych terytoriów. Teraz trafiło na nią 6 kolejnych: Holandia, Dania, Szwecja, Finlandia, Irlandia oraz Hiszpania. Z pakietu można korzystać dziś w aż 18 krajach Europy.
 

Potrzeby i oczekiwania widzów naszych kanałów zmieniają się dynamicznie. Taka musi być też oferta TVN International. Rozszerzenie jej o możliwość korzystania z opcji VOD było dla nas naturalnym kierunkiem. Już dziś użytkownicy mogą oglądać filmy, seriale i programy wybrane spośród naszych najlepszych produkcji, jednak wkrótce zamierzamy rozszerzyć bibliotekę także o produkcje zewnętrzne, zakupione specjalnie dla zagranicznej widowni – Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji.

Na użytkowników pakietu TVN International czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka – w tym kolejne sezony najpopularniejszych programów TVN, takich jak „Pod powierzchnią”, „Pułapka”, „Top Model”, „Mam Talent!”, „Kuchenne rewolucje”, „Kuba Wojewódzki” i „Na Wspólnej” oraz nowy serial „39 i pół tygodnia”. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.
 

Niedawno rozszerzyliśmy dostęp do serwisu player.pl o 11 krajów, teraz – o kolejne 6. Zależy nam, aby sukcesywnie rozwijać usługę i poszerzać grono państw, w których jest ona dostępna. Pakiet TVN International obejmuje teraz nie tylko kanały na żywo, ale także bogatą bibliotekę treści na żądanie. Dzięki naszej platformie Polacy za granicą dostają dostęp do najlepszych filmów, seriali i programów rozrywkowych z rodziny TVN Discovery Polska w dowolnym miejscu i czasie – Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych (cena regularna to 65 złotych). Co więcej, z okazji 15. urodzin kanału ITVN widzowie ze wszystkich krajów z dostępem do pakietu mogą już teraz wypróbować tę usługę za darmo przez okres aż 15 dni.
 
TVN Discovery Polska/Zdjęcie:TVN Discovery Polska