Videostar.pl uzupełnia bezpłatną ofertę o kanały Grupy ZPR Media.

Videostar.pl, platforma streamingowa nadająca kanały telewizyjne na żywo uzupełniła swój bezpłatny pakiet o kanały Grupy ZPR media, są nimi Eska TV, 8TV, Fokus TV, NowaTV, Hip Hop, Vox Music TV. Tyma samym pakiet darmowy poszerzył się do 32 kanałów telewizyjnych.

Serwis Videostar.pl prowadzony przez spółkę Netwizor wyszedł obronną ręką z oskarżeń o nielicencjonowaną, czytaj bezprawną dystrybucję kanałów telewizyjnych.

Obecnie serwis ma podpisane umowy z prawie wszystkimi dostawcami kanałów oprócz tych, dostępnych w nadawaniu naziemnym, co reguluje ustawa o radiofonii i telewizji.

Serwis oferuje cztery pakiety w tym bezpłatny Starter z 32 kanałami na żywo, Następnie jest Starter PLUS z 34 kanałami w cenie od 3,9 zł, Podstawowy z 53 kanałami za 14,90 zł oraz Rozszerzony z 72 kanałami w cenie 24,90 miesięcznie. Wszystkie pakiety za wyjątkiem darmowego nadają obraz w jakości HD bez dodatkowych reklam.

Serwis dostępny jest przez przeglądarkę internetową oraz na urządzeniach mobilnych pracujących na systemach IOS oraz Android.