Wielkanoc z Playerem

W kwietniu serwis Player przygotował specjalną kolekcję „Wielkanocna rozrywka” z myślą o świętach spędzanych w czterech ścianach. Znajdują się w niej pozycje dla każdego! Na platformie pojawiła się także wyjątkowa gratka dla wszystkich kinomaniaków – biblioteka „I <3 Kino”, współtworzona z Canal +.
W Playerze zadebiutowała druga część bajki o najbardziej znanych księżniczkach z północy – „Kraina Lodu 2”. Tym razem Elsa i Anna udają się wraz z przyjaciółmi do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa. W kolekcji wielkanocnej można obejrzeć obie części animowanego filmu.
 
Z myślą o nadchodzących świętach, w serwisie pojawił się także cały pierwszy sezon popularnego serialu HBO „Co robimy w ukryciu?”. To historia czterech wampirów, które od wieków dzielą mieszkanie, usiłując normalnie egzystować w Nowym Jorku. 
 
Do biblioteki „Wielkanocna rozrywka” dołączyła także przewrotna francuska komedia romantyczna – „Poznajmy się jeszcze raz”. To pełna uroku i ciepła opowieść o tym, jak ważne jest niezatracanie siebie w zmieniającym się świecie. Film miał swoją premierą kinową zaledwie pod koniec stycznia tego roku.
 
„Oficer i szpieg” to kolejna nowość i wielkanocna propozycja Playera. Oparta na faktach historia Alfreda Dreyfusa, francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na wygnanie. Obraz okrzyknięty został jednym z najlepszych filmów w karierze Romana Polańskiego.
 
Na święta Player poleca także nowo dodany tytuł „Siłę marzeń”. To dramat muzyczny opowiadający historię Rose, która opuszcza zakład karny, mając nadzieję, stać się sławną piosenkarką country. Tymczasem na drodze do kariery stają codzienne obowiązki i opieka nad dziećmi.
 
Swoją niedawną premierę w serwisie miał też „Bad Boy”, który jest kolejnym mocnym tytułem polecanym na czas zamknięcia w zaciszu domowym. Najnowszy film Patryka Vegi opowiada historię dwóch braci – gliniarza i gangstera – których poróżniła kobieta. W rolach głównych m.in. Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka. Obraz wszedł do kin zaledwie kilka tygodni temu.
 
W Wielki Piątek, 10 kwietnia, swoją premierę w serwisie będą miały kolejne duże tytuły: „Nadzwyczajni” i „1917”. Drugi obraz to wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.
 
W kolekcji „Wielkanocna rozrywka” znajdują się także przygody najbardziej znanej Alicji – „Alicja w krainie czarów” oraz „Alicja po drugiej stronie lustra”, a także dwie części wyjątkowej produkcji fantasy z Angeliną Jolie – „Czarownica” i „Czarownica 2”. Serwis poleca także klasyki, takie jak: „Zakochani w  Rzymie”, „Bohemian Rapsody” oraz „Piękna i bestia”.
 
To nie wszystko! 17 kwietnia do Playera dołączą „Dżentelmeni”* – film, który wszedł do kin zaledwie w lutym tego roku. To brytyjska odpowiedź na „Pulp Fiction” na miarę XXI wieku! Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Wśród przestępców zawrzało, a pewien cwany i dowcipny dziennikarza (Hugh Grant) – korzystając z okazji – szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna.
 
25 kwietnia natomiast w Playerze będzie można obejrzeć „Jumanji: Następny poziom”*. Czworo bohaterów z Jumanji powraca, ale zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata gry, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się go opuścić za pierwszym razem. Czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?
 
Z początkiem miesiąca w Playerze pojawiła się również wyjątkowa propozycja dla wszystkich kinomaniaków. We współpracy z Canal +, serwis stworzył kolekcję filmową „I <3 Kino”, w której znajdują się kultowe produkcje z prawdziwie gwiazdorską obsadą, m.in. „Autor widmo”, „Coco Chanel”, „Człowiek, który gapił się na kozy”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Iluzjonista”, „Lejdis”, „Pomiędzy słowami”, „Rzeź”, „Tajne przez poufne” czy „Testosteron”.
 
TVN/Discovery