Wielki tenis w Eurosport Player

Australia Open otwiera coroczne turne czterech wielkich szlemów (nastepnie French Open, Wimbledon i US Open). W tym roku na kortach zobaczymy trójkę naszych tenisistów Agnieszkę Radwańską, która w pierwszym meczu zagra z Cwetaną Pironkową, Magdę Linette w meczu z Mandy Minellą oraz Jerzego Janowicza, który swój pierwszy mecz rozegra z Marinem Ciliciem.

Rozgrywki Australia Open na żywo pokazują kanały Eurosport oraz platforma Eurosport Player, która równocześnie nadaje na żywo obraz z 16 kortów. Każdy więc znajdzie mecz ze swoim ulubionym tenisistą.

Eurosport Player to nie tylko obraz i dźwięk ale również pełne wsparcie informacyjne takie jak tabele wyników, szczegółowe statystyki, plany meczów na kolejny dzień a także dodatkowe ekskluzywne materiały. Eurosport Player umożliwia również cofnięcie danego programu na 3 godziny wstecz od rozpoczęcia transmisji na żywo oraz umożliwia oglądanie przegapionych turniejów.

Aplikacja serwisu dostępna jest z poziomu przeglądarek desktopowych, tabletów i smartfonów opartych na Androidzie oraz iOS a także przez Chromecasta.

Dostęp do Eurosport Player jest płatny, jednak cały turniej Australia Open można już mieć za 15 zł, tyle kosztuje miesięczny abonament w serwisie. Dla zapalonych fanów sportów wszelakich 4 miesiące dostępu do serwisu to koszt 49 zł a roczny abonament to 119 zł. Płatnośc odbywa się za pomocą kart kredytowych lub przelewem.

Życzymy dużo sportowych emocji i trzymamy kciuki za polskich reprezentantów.