WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

Do oferty serwisu WP Pilot dołączyły nowe kanały: History, History 2 oraz Crime + Investigation. Kanały History oraz Crime+Investigation dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał History 2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

WP Pilot rozszerza ofertę contentową. Już od 6 lipca na użytkowników platformy czekają nowe programy o tematyce historycznej, popularnonaukowej i filmowej.

Kanały grupy A+E Network to takie megahity jak „Wikingowie”, czy emocjonujące treści kryminalne, które widzowie WP Pilota z pewnością pokochają. Prezentujemy jakość na najwyższym poziomie,
a jesienią szykujemy dla naszych użytkowników kolejne niespodzianki i nowości
mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: History, History2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość, a znane z nagłówków sprawy kryminalne nabierają emocjonalnego i emocjonującego wymiaru – komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

History Channel to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. History Channel słynie z kultowych programów dokumentalnych, a także fascynujących dramatów historycznych i międzynarodowych hitów takich jak „Wikingowie” i „Piraci”.

History 2 to kanał popularnonaukowy dla ludzi ciekawych świata. Znany z bezkompromisowych produkcji dokumentalnych o tematyce historycznej i kultowej serii „Starożytni kosmici” zachęca widzów do zagłębiania się w teorie spiskowe, odkrywania bogactwa historii świata oraz zanurzenia się w kluczowych momentach przeszłości i teraźniejszości.

Crime+Investigation jest kanałem kryminalnym, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Jest liderem polskich, oryginalnych produkcji true crime na naszym rynku.

WP