Canal + online

Kiedy:
27 sierpień 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-08-27T00:00:00+02:00
2021-08-28T00:00:00+02:00

WINDYKATOR (The Tax Collector), kino akcji, premiera 27 sierpnia.

Nowy film kultowego reżysera Davida Ayera („Furia”, „Legion samobójców”, „Bright”) to szybka, mroczna i drapieżna opowieść o życiu gangsterów na przedmieściach Los Angeles.

Tyłułowy „Tax Collector” to ściągacz haraczy dla mafijnych bossów. To brutalne zajęcie wymagające dość specyficznych umiejętności. Właśnie tak na co dzień żyją David i Creeper. Ich świat jednak nagle się komplikuje, gdy w mieście pojawia się Conejo, nowy gracz jeszcze bardziej bezwzględny i skory do przemocy. Los Angeles spływa krwią i układ sił zmienia się diametralnie. Czy w tym nowym znajdzie się dla nich jakieś miejsce?

Charakterystyczny, wyrazisty i ekspresyjny styl Ayera idealnie pasuje do tej gorącej i brutalnej fabuły. W głównych rolach zobaczymy doświadczonego i popularnego Shia Leboufa (trylogia „Transformers”, „Furia”) oraz dwie nowe twarze w Hollywood Bobby Soto i Jose Conejo Martina. Obok nich na ekranie pojawią się także George Lopez („Rekin i Lawa – Przygody w 3D”, „Walentynki”) i Jimmy Smits (cykl „Gwiezdne Wojny”, „Prezydencki poker”, „Synowie anarchii”)..