Canal + online

Kiedy:
28 sierpień 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-08-28T00:00:00+02:00
2021-08-29T00:00:00+02:00

POŁĄCZENIE OCZEKUJĄCE (Calls), serial krótkometrażowy, premierowe odcinki od 28 sierpnia.

Oryginalny i nowatorski w formie serial, w którego obsadzie znajdziemy mnóstwo gwiazd, a kolejne odcinki balansują między grozą, fantastyką i sensacją. Oto dziewięć krótkich (zwykle około kwadransa) opowieści, w których zwykłe – zdawałoby się – rozmowy telefoniczne, przekształcają się w mroczne, nadnaturalne opowieści pełne zadziwiających zdarzeń.

Zbliżający się koniec świata, dziwne przeskoki w czasie czy wręcz zmiany w życiorysach bohaterów – każda z tych osobnych fabuł prowadzi do wielkiego finału, w którym przekroczymy granicę wyobraźni.

Do udziału w tym oryginalnym przedsięwzięciu, które stworzył urugwajski scenarzysta i reżyser Fede Alvarez („Nie oddychaj”, „Dziewczyna w sieci pająka”) udało się namówić wiele gwiazd kina i telewizji: m.in. Lily Collins („Emily w Paryżu” „Love. Rosie”), Pedro Pascala („Gra o Tron”, „The Mandalorian”), Rosario Dawson („Clerks: Sprzedawcy II”, „Sin City: Miasto grzechu”), Audrey Plazę („Legion”, „Scott Pilgrim kontra świat”) czy Clancy’ego Browna („Skazani na Shawshank”, „Żołnierze kosmosu”).