Canal + online

Kiedy:
4 sierpień 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-08-04T00:00:00+02:00
2021-08-05T00:00:00+02:00

NOWE ŻYCIE (Transplant), serial medyczny, premierowe odcinki od 4 sierpnia.

Serial medyczny opowiadający o Bashu, syryjskim doktorze, który po ucieczce z kraju usiłuje odbudować swoją medyczną karierę w Kanadzie, pracując jako rezydent w szpitalu w Toronto. Jego doświadczenia z wojną nie raz przydają się podczas dyżurów na oddziale pogotowia, a pracowitość i pasja powoli pozwalają zbudować sobie relacje w szpitalu i nie tylko.

W głównej roli Bashira „Basha” Hameda zobaczymy Hamzę Haq, aktora nazwanego przez „Hollywood Reporter” jedną ze wschodzących gwiazd kanadyjskiego kina, który po wielu mniejszych rolach w filmach i serialach tu wreszcie dostał szansę na większą kreację. Towarzyszą mu m.in. Josh Hannah („Cztery wesela i pogrzeb”, „Mumia”, „Spartakus: Krew i piach”), Jim Watson („Wirus”, „Designated Survivor”) i Ayisha Issa (serial „12 małp”, „Polar”).

W tak lubianym przez widzów gatunku seriali medycznych „Transplant” wyróżnia się z pewnością przede wszystkim wyrazistym i charyzmatycznym głównym bohaterem oraz ciekawymi medycznymi problemami prosto z ostrego dyżuru.