CANAL + online

Kiedy:
26 marzec 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-03-26T00:00:00+01:00
2021-03-27T00:00:00+01:00

KLANGOR, dramat rodzinny z historią kryminalną w tle, od piątku, 26 marca, godz. 21:00 na CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com

Co byś zrobił, gdyby zaginęła twoja córka? Jak mocno byś jej szukał? Oto serial, historia ojca, który robi wszystko, by ochronić swoje dzieci. A gdy ochronić się nie da, zrobi jeszcze więcej, by je uratować.

W postać ojca, więziennego psychologa wcieli się Arkadiusz Jakubik („Król”, „Kler”, Wołyń”, „Jestem mordercą”), a partnerować będzie mu Maja Ostaszewska („(Nie)znajomi”, „Śniegu już nigdy nie będzie”, „Jack Strong”) – będą rodzicami dwóch nastolatek, z których jedna zaginęła.

Na ekranie zobaczymy także Wojciecha Mecwaldowskiego, Aleksandrę Popławską czy Macieja Musiała. Będzie mrocznie, sensacyjnie, momentami wręcz rozdzierająco emocjonalnie. Szykuje się fascynująca wyprawa w głąb ludzkiej psychiki, uczuć, współzależności i oczywiście rodzinnych tajemnic. Czyli dokładnie tak, jak lubimy. A co to takiego ten tytułowy „klangor”? Taki odgłos, coś z ptakami, a zresztą odrobinę wysiłku. Sprawdźcie sami. To przecież może kiedyś być w krzyżówce, albo w Milionerach.

CANAL+