Canal +

Kiedy:
1 styczeń 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-01-01T00:00:00+01:00
2021-01-02T00:00:00+01:00

Pokonani – serial

Walka z przestępczością na gruzach III Rzeszy.Serial kryminalny osadzony w scenerii powojennego Berlina roku 1946 – upadłego miasta, gdzie pośród ruin lęgnie się zbrodnia. Na miejsce przyjeżdża amerykański policjant Max McLaughlin, aby pomóc zaprowadzić porządek w świecie ogarniętym chaosem. Oto serial kryminalny w historycznych dekoracjach, współtworzony przez Månsa Mårlinda, który wcześniej pracował przy „Moście nad Sundem”. Główną rolę gra Taylor Kitsch, a partneruje mu Nina Hoss.

Nowi mutanci –  horror

Pięcioro nastoletnich „pacjentów”, zostaje „zaproszonych” przez dr Cecilię Reyes (Alice Braga) do podzielenia się swoimi opowieściami o tym, kiedy po raz pierwszy ujawniły się ich moce. Wkrótce obdarzeni szczególnymi umiejętnościami młodzi zaczynają rozumieć, że należą do klasy ludzi zwanych mutantami, których historycznie marginalizowano i których się obawiano. Ich wspomnienia wydają się zamieniać w przerażającą rzeczywistość. W dodatku staje się jasne, że instytucja, w której przebywają nie jest tym, czym się wydaje. Teraz pytanie brzmi – dlaczego są przetrzymywani w niewoli i kto próbuje ich zniszczyć?

Sekrety bogini fortuny – dramat

Annamaria decyduje się oddać dzieci pod opiekę swoich wieloletnich przyjaciół – Artura i Alessandra. Są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę.

Tylko zwierzęta nie błądzą – dramat

Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko gdzieś we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu i najwyraźniej nie chcąc dzielić się z innymi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli. Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylko różne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować.

Canal +