Canal +

Kiedy:
3 styczeń 2021 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-01-03T00:00:00+01:00
2021-01-04T00:00:00+01:00

Proxima -film akcji

Jak prowadzić dobre, harmonijne życie, będąc zarazem samotną matką i astronautką? Sarah przygotowuje się do misji na Marsa. Przedsięwzięcie będzie dla niej tym trudniejsze, że poniesie ze sobą konieczność rozstania z córeczką. „Proxima” Alice Winocour to opowieść rozpięta między przyziemnymi problemami, a kosmiczną otchłanią. Siłą napędową filmu jest emocjonalna rola Evy Green.

Wendy – film fantasy

Wolność, młodość, przygoda. Wybierzcie się na wyspę, na której żyją Piotruś Pan i inni zagubieni chłopcy. Czy można uciec od świata i nigdy nie dorosnąć? Oto najnowsza filmowa wersja opowieści o Piotrusiu Panie, odznaczająca się zarazem surowym i poetyckim stylem. WENDY jest długo wyczekiwanym drugim pełnym metrażem Benha Zeitlina, autora głośnych BESTII Z POŁUDNIOWYCH KRAIN, które okazały się sensacją festiwalu Sundance w 2012 roku.

Pierwsze damy – seria dokumentalna

Plotki, fakty, ciekawostki – jednym słowem, wszystko o żonach amerykańskich prezydentów. Stany Zjednoczone nie doczekały się jeszcze pani prezydent, lecz żony amerykańskich przywódców to poczet niepoślednich osobowości. Dokumentalny serial przybliża sylwetki pierwszych dam, m.in.: Eleanor Roosevelt, Jackie Kennedy oraz Hillary Clinton.

Canal +