Empik #premieraonline

Kiedy:
13 kwiecień 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-13T18:00:00+02:00
2021-04-13T20:00:00+02:00

Katarzyna Węgrzyn – wtorek, 13 kwietnia, godz. 18:00

Katarzyna Węgrzyn chciałaby zarazić czytelników  podróżowaniem po Polsce i poznawaniem jej zakątków – równie pięknych i zaskakujących, jak cuda natury i architektury, które jeździmy podziwiać do innych krajów. Stąd pomysł na książkę „Gdzie w Polsce na weekend” (Wydawnictwo Znak). Autorka opowie o niej podczas spotkania autorskiego online, które poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.
 
Książka „Gdzie w Polsce na weekend” to przegląd atrakcji turystycznych w każdym województwie w Polsce. Dzięki poglądowym mapom warte odwiedzenia miejsca są tak pogrupowane i opracowane, by przypadkiem nie przegapić leżących koło siebie punktów. Informacje o tym, gdzie można przyjechać z psem albo które trasy da się przejść z wózkiem dziecięcym, pozwolą idealnie dopasować cel podróży do oczekiwań oraz oszczędzić rozczarowań i frustracji.
 
Nawet jeśli pomysł, aby ruszyć na weekend w drugą część Polski, zrodzi się dopiero w piątek rano, ta książka pozwoli podróżnikom odpowiednio zaplanować wyjazd. I na pewno nie pozwoli się nudzić.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne:Empik