Empik #premieraonline

Kiedy:
9 listopad 2020@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2020-11-09T18:00:00+01:00
2020-11-09T20:00:00+01:00

Andrzej Grabowski – poniedziałek, 9 listopada, godz. 18:00

Z okazji premiery książki „Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl” (Wydawnictwo Agora) Andrzej Grabowski połączy się ze studiem Empiku, aby podzielić się kolejnymi anegdotami ze swojego barwnego życia. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Choć nazywa siebie „pierwszym komediantem kraju” i kokieteryjnie stwierdza, że „oprócz tego Ferdka, to chyba niewiele w życiu zagrał”, Andrzej Grabowski jest świadom swoich aktorskich możliwości.

Występował w kabarecie, grał w wielu filmach i spektaklach teatralnych, nagrał cztery płyty z piosenkami (jest także ich autorem), a także zasiada w jury „Tańca z gwiazdami”. Dodatkowo okazuje się doskonałym gawędziarzem. W jego historii jest miejsce na śmiech, smutek, wódkę, piękne kobiety, nostalgię i sztubackie wygłupy.

Opowieść o dzieciństwie w rodzinnej Alwerni udowadnia, że po ponad sześćdziesięciu latach niesforny chłopak z małego miasteczka wciąż w Grabowskim siedzi i ma się całkiem dobrze. Niezwykła wrażliwość aktora, skrywana za żartami komedianta, wybrzmiewa między wierszami opowieści o jego życiu.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjecie główne: Empik