Empik #premieraonline

Kiedy:
27 styczeń 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-01-27T18:00:00+01:00
2021-01-27T20:00:00+01:00

Nicholas Sparks – środa, 27 stycznia, godz. 18:00

Nicholas Sparks, autor wielu światowych bestsellerów, które zainspirowały twórców filmowych do nakręcenia niezapomnianych obrazów, powraca z nową powieścią. Podczas spotkania autorskiego pisarz zdradzi kulisy pracy nad książką „Powrót” (Wydawnictwo Albatros) i odpowie na pytania polskich czytelników. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, a tłumaczem konsekutywnym będzie Taida Meredith.

Lekarz Trevor Benson odniósł poważne rany podczas misji wojskowej, w której brał udział. Nie sądził, że kiedyś zapragnie wrócić do odziedziczonej po dziadkach starej chaty w miasteczku New Bern w Karolinie Północnej. Teraz jednak zdaje się, że to jedyne dobre rozwiązanie.

Bohater wybiera się więc do New Bern z nadzieją na spokój i odpoczynek po ciężkich przeżyciach. Poznaje tam Natalię, zastępczynię miejscowego szeryfa, która porusza jego serce. Na przeszkodzie staje jednak sekret, który skrywa kobieta. Tevor próbuje także dowiedzieć się czegokolwiek o zagadkowej śmierci swojego dziadka. W rozwikłaniu zagadki może pomóc mu ponura, mieszkająca w przyczepie kempingowej nastolatka Callie.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne: Empik