Empik #premieraonline

Kiedy:
8 marzec 2021@20:00 – 22:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-03-08T20:00:00+01:00
2021-03-08T22:00:00+01:00

Magda Mołek i Joanna Keszka – poniedziałek, 8 marca, godz. 20:00

Podcast „Rozważna i Erotyczna” dziennikarki Magdy Mołek oraz Trenerki Kreatywnego Seksu Joanny Keszki bił w ubiegłym roku rekordy popularności i okazał się najchętniej słuchaną audycją w aplikacji Empik Go. Autorki dyskutują w nim na tematy związane z kobiecą seksualnością i zmysłowością, przekazują rzetelną wiedzę i przekonują, że znajomość swojego ciała i jego potrzeb podnosi jakość życia w każdej sferze. Rozmowę wokół trwającej drugiej serii podcastu poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Kobieca seksualność jest ważna. Dla nas bardzo ważna. Wypierana przez dziesiątki lat, nie traktowana poważnie, chowana do „szuflady wstydu i lęku” nie będzie nam służyć. Kobiecość to seksualność. Chcemy być szczęśliwe, zdrowe, zachwycone swoim ciałem i seksem. Potrzebujemy do tego wiedzy, narzędzi, nazywania rzeczy po imieniu i wsparcia. Po to powstał ten podcast: z miłości do kobiet, do dobrego seksu, do wolności. Bo każda z nas jest Rozważna i Erotyczna – przekonują Magda Mołek i Joanna Keszka.

Magda Mołek – dziennikarka telewizyjna. Od 25 lat w rozmowach, które prowadzi z gośćmi w różnych programach, poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania. Od niedawna prowadzi swój kanał na YouTube „W MOIM STYLU”. Kobiece sprawy leżą jej na sercu od zawsze, a kobieca seksualność jest, według niej, jedną z najważniejszych. Stąd pomysł na podcast w duecie z Joanną Keszką.

Joanna Keszka – Trenerka Kreatywnego Seksu, specjalistka w temacie kobiecej seksualności, edukatorka seksualna i autorka scenariuszy erotycznych. Ma na koncie poradniki i książki o seksie „Grzeczna to już byłam”, „Potęga Zabawnego Seksu”. Pisze o seksie z kobiecej perspektywy na portalu www.barbarella.pl. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne:Empik