Empik #premieraonline

Kiedy:
19 kwiecień 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-19T18:00:00+02:00
2021-04-19T20:00:00+02:00

Luxtorpeda – poniedziałek, 19 kwietnia, godz. 18:00

Dokładnie dekadę od wydania debiutanckiego albumu zespół Luxtorpeda prezentuje kultowy wśród fanów materiał w zupełnie nowej aranżacji. O premierowym krążku „ELEKTROLUXTORPEDA” i zupełnie nowym pomyśle na utwory, którymi formacja szturmem podbiła polską scenę rockową, muzycy opowiedzą podczas spotkania online. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
 
Z okazji 10. rocznicy powstania zespół nagrał na nowo swoją debiutancką płytę, prezentując nieznane dotąd oblicze – to Luxtorpeda w wersji ELEKTRO. Do nagrań zaproszono gości: DJ BRK, współproducenta płyty oraz sekcję dętą w składzie: Tomasz Mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu „WILKI DWA” czuwał Henryk „Henio” Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Natomiast autorem okładki płyty jest od lat współpracujący z zespołem Maciej „Zuch” Mazurek, który wykorzystując zdjęcia Adama Polańskiego, Bruno Friedricha i DJ-a BRK zilustrował kosmiczną muzykę.
 
Na spotkanie z zespołem Luxtorpeda zaprasza Empik wraz z Metal Mind i Going. 
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik