Empik #premieraonline

Kiedy:
20 kwiecień 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-04-20T18:00:00+02:00
2021-04-20T20:00:00+02:00

Gutek – wtorek, 20 kwietnia, godz. 18:00

Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z formacją Indios Bravos, jak również dodawał smaku hip-hopowym hymnom przełomu wieków. „Ja to ja” Paktofoniki, „Rapowe ziarno” Abradaba czy „To dla moich ludzi” Vienia i Pelego, to przykłady pierwsze z brzegu.
Przez ostatnie lata Gutek pracował jednak nad autorskim projektem, a owocem muzycznych eksperymentów jest album „Stan rzeczy”. Z okazji premiery krążka muzyk zawita do studia Empiku. Spotkanie z Gutkiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
 
W związku z zawieszeniem działalności Indios Bravos wokalista postanowił zebrać własny zespół, pod nazwą… GUTEK. Brak płyty nie przeszkodził mu w zagraniu trzech tras koncertowych. W międzyczasie powstawała płyta z pogranicza reggae i rocka. – Wiem, że część ludzi kojarzy mnie z reggae. Kocham tę muzykę, ale w mym sercu i głowie powstało 10 różnych stylowo piosenek – komentuje Gutek. Fani poznali już 3 single z płyty, a pierwszy z nich, „Co noc”, osiągnął już niemal dwa miliony wyświetleń.
 
Na spotkanie z Gutkiem zaprasza Empik wraz z Mystic Production i Going.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik