Empik #premieraonline

Kiedy:
7 maj 2021@18:00 – 20:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-05-07T18:00:00+02:00
2021-05-07T20:00:00+02:00

sanah – piątek, 7 kwietnia, godz. 18:00

Po sukcesie albumu „Królowa dram”, nagrodzonego Bestsellerem Empiku 2020, sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów oddaje drugą płytę. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze wokalistki, która szturmem podbiła serca polskich słuchaczy i wylansowała takie przeboje jak „Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz” czy „Proszę pana”.
 
W dniu premiery wydawnictwa odbędzie się spotkanie online z sanah w roli głównej. Wokalistka opowie o pracy nad materiałem i udzieli odpowiedzi na pytania frapujące fanów, a także zagra na żywo kilka utworów z nowej płyty. Rozmowę z artystką poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
 
Wszystkie piosenki zamieszczone na albumie układają się w historię tytułowej postaci, przepełnioną pięknem i melancholią. Artystka skupiła się na przekazaniu autentycznych emocji, o czym świadczy także pozbawiona jakiegokolwiek retuszu okładka płyty. „Irenkę” promują single „No sory” i przebój „Ale jazz!” nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino. Utwór uplasował się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i pokrył się dotąd trzykrotną platyną.
 
Na spotkanie z sanah zaprasza Empik wraz Magic Records oraz Going. 

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik