Empik #premieraonline

Kiedy:
14 czerwiec 2021@20:00 – 22:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-06-14T20:00:00+02:00
2021-06-14T22:00:00+02:00

Magdalena Witkiewicz – poniedziałek, 14 czerwca, godz. 20:00

Co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? Tuż przed premierą „Wizjera” (Wydawnictwo W.A.B.), najnowszej książki jednej z najpoczytniejszych polskich pisarek Magdaleny Witkiewicz, czytelnicy będą mieli szansę zadać autorce pytania podczas spotkania online. O wirtualnej rzeczywistości i władzy skupionej w niepozornych rękach z pisarką porozmawia Katarzyna Borowiecka.
 
W życiu Laury, młodej samotnej matki, zaczynają dziać się niewiarygodne rzeczy. Niektórzy znajomi bezpowrotnie znikają bez zapowiedzi, inni ulegają dziwacznym wypadkom bądź popełniają samobójstwa.
 
Kobieta zaczyna zastanawiać się, czy podejrzana seria wydarzeń w jej życiu ma jakiś związek z wykonywaną pracą, czyli projektowaniem i prognozowaniem zachowań oraz potrzeb konsumentów. Laura zadaje sobie niepokojące pytania. Czy istnieje „ktoś”, kto steruje ludźmi? Kto to jest? No i najważniejsze – po co to robi?
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik