Empik #premieraonline

Kiedy:
22 czerwiec 2021@20:00 – 22:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-06-22T20:00:00+02:00
2021-06-22T22:00:00+02:00

Michał Szczygieł – wtorek, 22 czerwca, godz. 20:00

Michał Szczygieł już w wydanym w 2018 r. singlu „Nic tu po mnie” jasno oznajmił światu, że zamierza iść w swoją stronę i zaskakiwać słuchaczy. Od tego czasu nieustannie szlifował swoje wokalne i songwriterskie umiejętności, czego efekty słychać na debiutanckim krążku „Tak jak chcę”. Podczas spotkania online artysta opowie o drodze do pierwszej płyty oraz o balansie między spontanicznością a konsekwentnym budowaniem muzycznej tożsamości. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Na „Tak jak chcę” trafiło 11 utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Szczygieł serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach. Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała – z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji. Za produkcję odpowiadają m.in. Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Na spotkanie zaprasza Empik wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik